Poprzedni artykuł związany z ubezpieczeniami dotyczył mitów. A teraz – po kilku ważniejszych informacjach – ciekawostki!
Ubezpieczenia to strefa, która wymaga sprawdzonego źródła informacji.
Nieprzewidziane wydatki – na ich myśl mogą przechodzić nas dreszcze. Co zrobić, by zabezpieczyć swój budżet domowy na ich wypadek?
Najprościej tłumacząc, zasiedzenie to nabycie cudzej własności.
Człowiek gromadzi stres w organizmie z różnych powodów. Kojarzysz ten nerwowy moment związany z wystąpieniem przed grupą ludzi?
Pierwsze monety wybito około 2500 lat temu, natomiast pierwszych banknotów użyto 1000 lat temu w Chinach.
Nie jesteś w stanie samodzielnie poradzić sobie z konfliktem? Sięgnij po rozwiązanie, jakim są mediacje.
Czym jest ubezpieczenie OC oraz AC? O co chodzi z tymi zniżkami?
Tytułowe pojęcia nie są używane na co dzień, więc może się nam wydawać, że kwota, na którą ubezpieczamy swoje mienie jest odpowiednia. Czy na pewno?
Dbanie o finanse jest ważne, jeśli nie chcemy zostać z pustym portfelem na koniec miesiąca. Czego potrzebujesz? Chęci, czasu i systematyczności.
Fizjoterapia może kojarzyć się wielu z nas z rehabilitacją powypadkową, chorobami. Ale ta dziedzina oferuje wiele więcej!
Wynajmowanie mieszkania wiąże się z pewnymi zobowiązaniami zarówno po stronie właściciela mieszkania jak i najemcy.
To najprościej ujmując - sytuacja, w której pewna grupa społeczna nie ma dostępu do systemu finansowego, który obejmuje m.in. instytucje finansowe.
Kochasz podróże? Niezależnie czy odbywasz je za granicą czy odwiedzasz zakątki Polski, pamiętaj o ubezpieczeniu!
Czyż ciało człowieka nie jest ciekawe i pełne niespodzianek?
Posiadanie praw przez dzieci wydaje się być oczywistością.
Oddychanie to życie. Przyzna to każdy. Przez to, że robimy to mimowolnie wielu z nas nie jest zaineresowanych technikami oddychania.
FRRF na swojej stronie opublikowała ciekawy artykuł „Wakacje to czas żniw dla oszustów. Jak chronić się przed niechcianą pożyczką?"
Ubezpieczenie zapewnia poczucie bezpieczeństwa. Jednak szczególnie w młodym wieku nie myślimy o możliwych trudnościach życiowych, które mogą nas w przyszłości spotkać.
Każdy z nas przynajmniej raz w życiu usłyszał lub nawet posłużył się stwierdzeniem „znalezione, nie kradzione”.